Reklam Adı

Müge Anlı’da Sinan Sardoğan’ın 12 yaşındaki çocuğa

Son dakika: Müge Anlı’da aranan Arife Gökçe olayında baş şüpheli olan Sinan Sardoğan, ‘çocuğa istismarı’ suçundan tutuklandı

 

Son dakika: Müge Anlı’da aranan Arife Gökçe olayında baş şüpheli olan Sinan Sardoğan, ‘çocuğa istismarı’ suçundan tutuklandı. Anlı, Sinan’ı yakalatan kamera kayıtlarını yayınladı. Görüntülerde; Sinan’ın yolda yürüyen 12 yaşındaki bir çocuğu kandırıp boş bir eve götürdüğü anlaşıldı. İşte son dakika haberinin detayları.

İddialara göre; 2018 yılında İstanbul Avcılar’da Suriye uyruklu A. A. (17) Sinan Sardoğan tarafından istismara uğradı. Müge Anlı’daki Sinan Sardoğan istismar suçundan tutuklanmıştı! O dönem 12 yaşında olan A.A., televizyonda Sinan’ı görünce durumu ailesine anlattı. Aile de çocuklarıyla birlikte polisin kapısını çaldı. SİNAN SARDOĞAN TUTUKLANDI Olaya ilişkin şüphelinin aranmasına devam edilirken, eşkal bilgileri ile birebir uyuşması ve yaptırılan teşhis sonucunda aynı şahıs olduğunun anlaşılması üzerine Sinan Sardoğan gözaltına alındı.

 

SİNAN SARDOĞAN’IN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI! Sinan Sardoğan ifadesinde; “Ben hakkımda isnat edilen suçlamayı kabul etmiyorum. Ben İstanbul ilinde 2012 yılı Mart ayında Başakşehir de bulunan fırında Kadayıf işine çalışmaya geldim. Bu iş yerinde 5 ay çalıştım. Çalıştığım sürece iş yerine ait fırının yan tarafında bulunan yatakhane de kaldım. Benim kaldığım yerde yine fırında çalışan 7-8 kişi kalmaktaydı ancak ben isimlerini hatırlamıyorum. O tarihte patronum olan S.A. beni tanır benim orada çalıştığımı ona sorabilirsiniz.

 

2012 yılı Ağustos ayı içerisinde annem rahatsızlandı. Tansiyon sorunu çıktı ve burnu kanamaya başladı bende işten ayrıldım ve 2012 yılı Ağustos ayı içerisinde tekrar Tokat iline yani ikamet ettiğimiz Almus ilçesine geri döndüm. Ben annemin yanına döndükten sonra bir daha İstanbul iline hiç gelmedim. Annemin rahatsızlığı gün geçtikçe arttığı için ben anneme baktım. Zaman zaman kız kardeşlerim anneme baktılar” dediği öne sürüldü. ”

 

O TARİHTE İSTANBUL’DA DEĞİLDİM” Annem 28 Aralık 2021 yılında vefat etti diyen Sinan Sardoğan; “Annem vefat ettikten sonra da ben Almus da oturmaya devam ettim. İstanbul iline hiç gelmedim. Bana isnat edilen suç tarihte de 03.10.2018 yılında Ben İstanbul ilinde değildim. Hiç gelmedim. Ben üzerime atılı suçlamayı kabul etmiyorum. Ben İstanbul iline 26.12.2022 tarihinde Müge ANLI’ nın programına katılmak için İstanbul iline geldim. Çocukların bana iftira attıklarını düşünüyorum. Ben kesinlikle istismarda tacizde bulunmadım” dediği öğrenildi.

 

SİNAN SARDOĞAN METRİS’TE Sinan Sardoğan ‘çocuğa istismar’ suçundan tutuklandı. Müge Anlı, bugünkü canlı yayında Türkiye’nin konuştuğu olayla ilgili önemli bilgiler paylaştı. Müge Anlı, “Sinan şuanda Metris Kapalı T Tipi Cezaevi’nde. Yaptıklarını canlı yayında büyük bir rahatlıkla anlatmıştı. Amacı mağduru oynamaktı. İstanbul’dan çok sayıda ihbar almıştık. 2018 yılında da İstanbul Avcılar’da bir erkek çocuğu istismar ediyor. Şahıs tespit edilemiyor. Çocuk bizi izleyince ailesine ‘Bana beni istismar etti diyor. Sonra Sinan ile çocuk karakolda yüzleştiriliyor. Çocuk, Sinan ile karşı karşıya gelince teşhis ediyor. Mahkemeye sevk edilen Sinan da tutuklanıyor” diye konuştu. O dönemki kamera kayıtlarını da yayınlayan Müge Anlı, “12 yaşındaki çocuğu kandırıyor. Boş bir eve götürüyor ve ne yazık ki istismar ediyor” ifadelerini kullandı. ”

 

SİNAN YAPAR YAPAR İNKAR EDER” Sinan’ın daha önce saldırılarına uğrayan ve başı yarılan Yeter Hanım ise yayına telefonla bağlandı. Yeter Hanım, “Sinan yapar yapar inkar eder. Ne çileler çektim. Yerimden yurdumdan oldum. İneğimi danamı sattım. Allah onu çıkartmasın” ifadelerini kullandı. Müge Anlı ise, “Sinan ile ilgili bazılarının elinde videolar olduğu iddia edildi. O videolar mı Sinan’ı susturuyor bilemiyorum 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico