Reklam Adı

EDHO 139. son bölüm tek parça full izleme yolları dizinin takipçileri tarafından sorgulanıyor. ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. son bölüm sezon finali izleyicisiyle buluştu..

EDHO 139. son bölüm tek parça full izleme yolları dizinin takipçileri tarafından sorgulanıyor. ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. son bölüm sezon finali izleyicisiyle buluştu. .

EDHO 139. son bölüm tek parça full izleme yolları dizinin takipçileri tarafından sorgulanıyor. ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. son bölüm sezon finali izleyicisiyle buluştu. Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesinin anlatıldığı EDHO 139. son bölüm izleme linki sayfamızda yer alıyor. Her hafta Salı akşamları izleyenleri ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finalinde yine heyecan dolu gelişmeler yaşandı. İçlerindeki hainin kim olduğunu bulma görevini üstlenen Alparslan'ın, silahların hangi depodan çıktığını öğrenmesi şart olmuştur. Silahları satın alanlara ulaşmayı başaran İlyas ve yol arkadaşlarının başlarına buyruk hareket ederek girdikleri çatışmanın sonuçları ise ağır olacaktır.

 

.

 Olmaz sezon finali izleme yolları merak ediliyor.  139. son bölüm tek parça full izleme linki dizinin son bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için sayfamızda yer alıyor. EDHO sezon finali izleyicisiyle buluştu Yıllardır her Salı akşamı nefes kesen maceralarıyla ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölümü ile sezon finali yaptı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 139. bölüm sezon finali saat 28 Mayıs Salı akşamı saat 20.30'ta ekranlara geldi. Dizinin sezon finalinde, Zeki, yolunda giden planlarına katkıda bulunan, Çakırbeylilerin yeni hasmını da yanında tutarak gücüne güç katar. Bir belaya bulaşmak istemeyen Hızır, bu yeni ortaklığın başlarına ne gibi belalar açabileceğini fark ettiğinde ise iş işten geçmiş olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİ İZLE

İşte, merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. son bölümü!

.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 139. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Akif'i Altan'a teslim etmek yerine cezasını kendi elleriyle vermeyi tercih eden Hızır'ın, devlet ile arası açılmak üzeredir.

Bu anlaşmazlığı fırsat bilen Zeki, masa ile Altan'ın yollarının tamamen ayrılması için iyi düşünülmüş bir plan yapar. Düşmanlarını birbirine kırdırmak için Tahsin'i de dahil ettiği planla, Façalıların deposundaki Çakırbeyli silahları çok gizli bir operasyonla örgüte satılır.

Bunu öğrenen Altan'ın, Hızır'a olan güveni sarsılırken, İlyas ve Behzat'ın bir an önce üzerlerine oynanan oyunun başrolü olan Zeki'ye ulaşmaları gerekmektedir.

Diğer yandan içlerindeki hainin kim olduğunu bulma görevini üstlenen Alparslan'ın, silahların hangi depodan çıktığını öğrenmesi şart olmuştur. Silahları satın alanlara ulaşmayı başaran İlyas ve yol arkadaşlarının başlarına buyruk hareket ederek girdikleri çatışmanın sonuçları ise ağır olacaktır.

Zeki, yolunda giden planlarına katkıda bulunan, Çakırbeylilerin yeni hasmını da yanında tutarak gücüne güç katar. Bir belaya bulaşmak istemeyen Hızır, bu yeni ortaklığın başlarına ne gibi belalar açabileceğini fark ettiğinde ise iş işten geçmiş olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikâyesi...

Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur. Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakâr bir babadır. Vefakâr bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.

  •  

.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico