Reklam Adı

(15 Temmuz'da) otobüsler ücretsiz mi? 15 Temmuz'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi? (15 Temmuz'da İstanbul - Ankara otobüsler ücretsiz mi olacak?)

Bugün 15 Temmuz hain darbe girişinin yıldönümünde 15 Temmuz günü toplu taşıma araçlarını kullanacak olan vatandaşlar, 15 Temmuz'da otobüslerin ücretsiz olup olmadığını merak etmeye başladı. Peki 15 Temmuz'da otobüsler ücretsiz mi? 15 Temmuz'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi olacak?

Bugün 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü. Bu vesileyle 15 Temmuz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz. 15 Temmuz darbe yıldönümünün gecesinde vatandaşlar 15 Temmuz'da otobüsler ücretsiz mi diye merak etmeye başladı. 15 Temmuz'da toplu taşıma araçlarını kullanacak olan vatandaşların merak ettiği 15 Temmuz'da otobüsler ücretsiz mi? 15 Temmuz'da otobüsler bedava mı? 15 Temmuz'da toplu taşıma araçları ücretsiz mi? 15 Temmuz'da toplu taşıma araçları bedava mı? sorularına haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

15 Temmuz günü otobüslerin ücretsiz olup olmamasıyla alakalı olarak 15 Temmuz günü itibariyle İstanbuk Büyükşehir Belediye Meclisi aldığı kararı yayınladı. Buna göre, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlik ve anma programlarına, 15 Temmuz 06.00 ve 16 Temmuz 06.00 saatleri arasında toplu taşıma ücretsiz olacak. Buna göre vatandaşlar İstanbulkart entegrasyonlu İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İETT otobüsleri, özel halk otobüsleri, metrobüs, nostaljik tramvay ve tünel) araçları, Şehir Hatları AŞ vapurları, özel deniz toplu ulaşım araçları, Metro İstanbul AŞ (tramvay, metro, hafif metro ve füniküler, teleferik ve Kadıköy Moda nostaljik tramvay) araçları ve Otobüs AŞ araçlarıyla ücretsiz seyahat edebilecek."

15 Temmuz Ankara otobüsler ücretsiz mi?


Peki 15 Temmuz'da Ankara'da otobüsler saat kaça kadar ücretsiz olacak? 15 Temmuz günü toplu taşıma araçlarını kullanacak olan vatandaşlar için elde edilen bilgiye göre, Vatandaşların aileleri ile birlikte etkinliklere daha kolay ulaşımı için EGO otobüsleri, metro ve Ankaray, 15 Temmuz Pazar günü saat 14.00 ile 16 Temmuz Pazartesi saat 04.00 arasında ulaşımı ücretsiz sağlayacak.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico