Reklam Adı

TURKEYBUILD - İZMİR

11-06-2016 , 10:00 - 19:00 , Fuar İzmir

TURKEYBUILD - İZMİR

 

YEM Fuarcılık tarafından 29 yıldır düzenlenen Yapı Fuarları - Turkeybuild - Ankara; yerli ve yabancı, yapı sektörüne yön veren tüm firmaların, sektör profesyonelleriyle 2016 yılında da buluşma noktası olacak. Yapı sektöründe en son yenilik, ürün ve hizmetlerin sergileneceği fuarda, “İş Geliştirme Platformu” etkinlikleriyle sektöre yeni pazarlar, yeni iş ve işbirliği fırsatları sunulacak.

Yapı Fuarları - Turkeybuild, Türkiye ekonomisinin ve yapı sektörünün odağında yer alan üç büyük kent; İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenleniyor.

YEM Fuarcılık yürüttüğü uluslararası işbirlikleri sayesinde tüm dünya genelindeki bilgi birikiminin ve iş fırsatlarının bölgeye aktarılmasına aracılık etmektedir. BAU ve Mosbuild gibi sektörün en çok bilinen fuarları ile stratejik işbirliklerini sürdüren YEM FUARCILIK, ihracat odaklı projeler geliştirilmesi ve firma bazında rekabetçi stratejilerin oluşturulması amacıyla üreticiden son kullanıcıya kadar geniş yelpazedeki bir kitlenin bir araya getirilmesine yardımcı olmaktadır.

EGE VE AKDENİZ BÖLGESİNİN EN BÜYÜK YAPI BULUŞMASI

YAPI FUARI - TURKEYBUILD İZMİR, %30 büyüyerek ve yeni eklenen salonuyla 19.500m2 alanda, 350 katılımcı firma ve 30.000'e yakın ziyaretçisiyle Ege ve Akdeniz bölgesinin en büyük yapı buluşmasıdır. 1995 yılından bu yana 22.'si düzenlenen fuar, alan büyüklüğü, katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'dan sonra ülkemizdeki 2. büyük yapı zirvesi olma özelliği taşımaktadır.

 

Önemli Not : Etkinliğe katılacak ziyaretçiler,organizatör firmanın web sitesinden detaylı ve güncel bilgileri incelemelidir. İçerik hatalarından ililproje.com.tr sorumlu değildir.

TURKEYBUILD - İZMİR
Etkinlik No : 2
Tarih : 11-06-2016
Mekan : Fuar İzmir
Açık Adres : Karabağlar / Gaziemir / İzmir
Yetkili Tel: : +90 (212) 266 70 10
Web: : www.yapifuari.com.tr
Etkinlik Türü: : Fuar

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico