Reklam Adı

TURKEYBUILD - ANKARA

10-23-2016 , 10:00 - 19:00 , Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı

TURKEYBUILD - ANKARA

YEM Fuarcılık tarafından 29 yıldır düzenlenen Yapı Fuarları - Turkeybuild - Ankara; yerli ve yabancı, yapı sektörüne yön veren tüm firmaların, sektör profesyonelleriyle 2016 yılında da buluşma noktası olacak. Yapı sektöründe en son yenilik, ürün ve hizmetlerin sergileneceği fuarda, “İş Geliştirme Platformu” etkinlikleriyle sektöre yeni pazarlar, yeni iş ve işbirliği fırsatları sunulacak.

Yapı Fuarları - Turkeybuild, Türkiye ekonomisinin ve yapı sektörünün odağında yer alan üç büyük kent; İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenleniyor.

YEM Fuarcılık yürüttüğü uluslararası işbirlikleri sayesinde tüm dünya genelindeki bilgi birikiminin ve iş fırsatlarının bölgeye aktarılmasına aracılık etmektedir. BAU ve Mosbuild gibi sektörün en çok bilinen fuarları ile stratejik işbirliklerini sürdüren YEM FUARCILIK, ihracat odaklı projeler geliştirilmesi ve firma bazında rekabetçi stratejilerin oluşturulması amacıyla üreticiden son kullanıcıya kadar geniş yelpazedeki bir kitlenin bir araya getirilmesine yardımcı olmaktadır.

29. YAPI FUARI – TURKEYBUILD ANKARA 

20 - 23 Ekim 2016 tarihinde, Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayında yapılacak olan 29.Yapı Fuarı, Türk yapı sektörünün bölgedeki en büyük buluşmalarından... 12.000 m2 alanda, 200 katılımcı firmaya ait 1.361 ürün, 1.284 marka, 30.000 ziyaretçi beklenen fuarda iş geliştirme platformu etkinlikleri ile sektöre yeni pazar imkanları sunuluyor.

 

Önemli Not : Etkinliğe katılacak ziyaretçiler,organizatör firmanın web sitesinden detaylı ve güncel bilgileri incelemelidir. İçerik hatalarından ililproje.com.tr sorumlu değildir.

TURKEYBUILD - ANKARA
Etkinlik No : 1
Tarih : 10-23-2016
Mekan : Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı
Açık Adres : Çankaya / ANKARA
Yetkili Tel: : +90 (212) 266 70 10
Web: : www.yapifuari.com.tr
Etkinlik Türü: : Kongre

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico