Anıl Kağıt Mat. Yay. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Anıl Kağıt Mat. Yay. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Maltepe Mh. Eski Çırpıcı Yolu Sk. 8/30 Zeytinburnu/ıstanbul Zeytinburnu, İstanbul
Online
Vitrin
Mesaj Gönder
Anıl Kağıt Mat. Yay. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Ali Köroğlu
Maltepe Mh. Eski Çırpıcı Yolu Sk. 8/30 Zeytinburnu/ıstanbul
Zeytinburnu , İstanbul
İş Alanları

Basın Yayın Matbaa

"1985 Yılında Faaliyetlerine Matbaacılıkla Başlayan Anıl Kağıt Matbaacılık Yayıncılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, 1989’Da Öncelikle Istanbul’Da Başlayan Fantazi Kağıt Pazarlama Çalışmalarını Daha Sonra Bir Çok Kağıt Çeşidiyle Genişleterek Tüm Türki

Anıl Kağıt Mat. Yay. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında

1985 yılında faaliyetlerine matbaacılıkla başlayan Anıl Kağıt Matbaacılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1989’da öncelikle Istanbul’da başlayan fantazi kağıt pazarlama çalışmalarını daha sonra bir çok kağıt çeşidiyle genişleterek tüm Türkiye’ye yaydı.
Anıl Kağıt, 2003 yılı sonunda iki ayrı Fransız kağıt üreticisi ile anlaşarak her iki fabrikanın da Türkiye için tek yetkili distribütörü oldu. Bu fabrikalardan ilki Avrupa’nın en önemli kırtasiye ürünleri üreticilerinden Clairefontaine-Exacompta Group’a dahil olan Papeterie de Mandeure, ikincisi de Avrupa’nın en eski lüks kağıt üreticilerinden olan Papeterie Zuber Rieder’dir.
“Yüksek kalite, ulaşılabilir fiyat” ideali doğrultusunda 2005 yılında Colessia markasını oluşturan Anıl Kağıt, küçük bir kapasiteyle başladığı fantazi kağıt işleme (converting) çalışmalarında kısa sürede büyük başarı yakalamış ve Türkiye’nin en büyük fantazi kağıt işleme kapasitelerinden birine sahip hale gelmiştir. Ancak büyüyen kapasitesiyle fark yaratan şirketimiz, bu konumunu yeni yatırımlarıyla daha da iyiye taşıma amacındadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmaburda.com | 2019

Iyzico